Praktický kurz - Ryby

Ryby sice stále nejsou pravidelnou a tradiční součástí naší stravy, ale dnes již můžeme nakoupit rozmanitý sortiment od ryb mořských, sladkovodních, tučných apod. Pokud v rodině ryby připravují, děti je jedí a mají je rády - je potenciál, že je budou jíst i ve školní jídelně. Realita je mnohdy úplně opačná. Proč tomu tak je?

17. a 18.3. vás srdečně zveme na seminář Ryby.
Zaměříme se i na přípravu tučných ryb, protože právě ony vzhledem ke svému složení mají v našich jídelníčcích nezastupitelnou roli. Ryba je surovina, kterou lze připravit velice jednoduše a rychle, a právě v tom je ve školních jídelnách mnoho úskalí. Je potřeba zaměřit se na správné techniky a rovněž na organizaci práce. Čeká nás opravdu velká výzva. Pojďte ji s námi pokořit. Na každý termín je 40 míst. Kurzy bývají velmi rychle vyprodány, proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.
 
Přihlásit se můžete na:
makroakademie@makro.cz
Cena je tentokrát vzhledem k ceně ryb 1 900,- Kč / osobu. Zahrnuje drobné občerstvení včetně čaje, kávy, vody a kompletního oběda.

Přečtěte si také

Je to zase tady - opakujeme kurz Začínáme od základů, který je celý věnovaný omáčkám a šťávám pod maso s využitím vlastních vývarů.Kdy: 10.9. 2019 (7 hodinový praktický kurz)Kde: Makro Akademie Praha StodůlkyCena: 1 500,- Kč / osobuPřihláška: https://akademie.makro.cz/kurz…

Pokračovat ve čtení